Kariéra - Krúžky v škole

Kariéra

Hľadáme lektorov na výučbu záujmových krúžkov

Hľadáš dlhodobú brigádu či prácu na dohodu? Chceš sa venovať deťom, zabávať sa s nimi a zároveň vzdelávať? Tak si potom na správnom mieste a pridaj sa do nášho krúžkového tímu v Bratislave.

Získaš cenné zručnosti v motivácii, komunikácii, vo vedení aj prezentovaní. Naučíš sa veľa o riadení svojich projektov (krúžkov). Počas úvodného školenia sa pripravíš na všetko potrebné. No v školeniach budeme pokračovať pravidelne počas celého roka. Jednotlivé workshopy budú detailnejšie zamerané na vedenie tímu (detí), pozitívnu komunikáciu a motiváciu, prezentačné skills a všetko podstatné, čo sa ti zíde na krúžkoch aj v živote. Ak do toho vložíš dostatok úsilia, tak na konci roka získaš skvelé leadership zručnosti.

Čo ponúkame:

Čo od teba čakáme:

Ako prebieha naša spolupráca:

Hľadáme lektorov týchto krúžkov:

moderný tanec a hip-hop

bojové športy a sebaobrana

vedecké pokusy

hra na flautu

joga pro deti

florbal, športové hry

angličtina pre najmenších, konverzácie v AJ

varenie s deťmi