Partnerstvo - Krúžky v škole

Partnerstvo

Sme občianske združenie, ktoré bolo založené s hlavnou myšlienkou vytvárať deťom úsmev na tvári, preto naše motto znie „Všetko pre detský úsmev“. Vybrali sme si náročnú cestu, ktorá nezačala z dôvodu získavania finančných prostriedkov, ale veľkých snov a snahy meniť veci k lepšiemu. Chceme organizovať bezplatné vzdelávacie workshopy, organizovať festivaly a turnaje pre deti a neustále zavádzať inovácie do vzdelávania.

Ročne naše krúžky navštívi cez 1500 detí, čo je pre nás veľká zodpovednosť, ktorá leží na našich pleciach. Každoročne vyškolíme viac ako 60 lektorov, ktorí sa stávajú našimi vizitkami po školách v celej Bratislave a postupne aj v Trenčíne. V ponuke máme viac ako 15 krúžkov, ktoré sa pravidelne vyučujú na vyše 50 školách a škôlkach.

Počas školského roka vykonáme cez 20 workshopov pre deti, ktoré sú zamerané na vedu, ekológiu, programovanie, ale nezabúdame aj na umelcov. Raz do roka usporadúvame veľký Festival detí, ktorého sa zúčastnia detičky zo všetkých našich krúžkov, z každej časti Bratislavy. Na realizovanie týchto našich „detských“ snov potrebujeme pomoc aj od Vás.

Páči sa Vám to, čo robíme a zároveň máte firmu, ktorej záleží na deťoch a vzdelávaní? Tak sa staňte našim darcom :)

„Všetky naše sny sa môžu splniť, ak máme snahu ich zrealizovať“ /Walt Disney/

Podporiť nás môžete:

Získate od nás:

● Priama účasť na festivaloch/workshopov s vlastným stánkom

● Logo na našej stránke

● Propagácia firmy (tovarov/služieb) na sociálnych sieťach a newsletteroch

● Propagácia firmy (tovarov/služieb) v newsletteroch

Za každú formu podpory Vám budeme vďační a budeme šíriť vaše dobré meno v podobe, na ktorej sa vieme spoločne dohodnúť.

Naši partneri