Chceme pomáhať - Krúžky v škole

Chceme pomáhať

Pomáhame naším zdravotníkom - online krúžky na škôlke

Aj vy po večeroch tlieskate naším zdravotníkom, šijete rúška a pomáhate starším? My v krúžkoch sa tiež snažíme pomáhať a tak sme ponúkli naše online krúžky do Trenčína.

Naše online krúžky sa od konca apríla púšťajú v škôlke v Trenčíne,  ktorá je určená na pomoc pre deti zdravotníkov - https://trencin.sk/aktuality/mesto-sa-postara-o-deti-zdravotnikov/. Tieto deti si môžu užiť naše vedecké pokusy, keramiku či tanečné krúžky... 

ĎAKUJEME, že aj vďaka VÁM môžeme robiť dobrú vec a pomáhať tým, ktorí v tejto dobe najviac pomáhajú nám všetkým ❤️
Svalová dystrofia - chceme pomôcť Markovi

Na Slovensku žije odhadom 5000 ľudí, ktorí trpia nervosvalovými ochoreniami, medzí ktoré patrí aj svalová dystrofia. Choroba, ktorá je zákerná a zatiaľ nevyliečiteľná. Prejavom je svalová slabosť a postupne ubúdanie svalstva. 


Jedným z bojovníkov, ktorý trpí svalovou dystrofiou je náš krúžkový kamarát MARKO. V marci bude mať 11 rokov a chorobu mu diagnostikovali v jeho 15 mesiacoch. Je to veselý, šikovný chlapec, ktorý miluje formulu 1, počítačové hry a aj naše vedecké pokusy. 

Nedávno si zlomil nohu, čo mu ešte viac skomplikovalo jeho zdravotný stav. Odvtedy sa už nevie zúčastňovať našich krúžkov, ale ostal stále naším verným kamarátom. Naše OZ v tomto roku nežiadalo o 2% z daní, nakoľko sme sa všetci zamestnanci rozhodli Markovi pomôcť. Vytvorili sme mu aj malú finančnú zbierku a chceme mu prispieť na kúpu vozíka a na rehabilitácie v zariadeniach, ktoré nie sú financované zdravotnou poisťovňou. 

Ak by ste sa chceli do zbierky zapojiť aj vy, jeho číslo účtu je SK2875000000004012701750 /účet sloník/. 

Urobme spoločne dobrú vec a pomôžme Markovi s jeho bojom. 

V jeho mene ĎAKUJEME za každý príspevok. 

// chat widget