Blog - Krúžky v škole
  • Ako uľahčiť prváčikovi nástup do školy?

Spomínate si na svoj prvý deň v novej práci? Terno to asi nebolo. Nové miesto, nová pracovná náplň, kolegovia, šéf,... A to isté čaká v septembri vašu prváčku alebo prváčika. Ako to môžete uľahčiť?

• Tipy na darčeky pre deti

Aký je správny darček pre dieťa? Detská radosť je vždy nefalšovaná a dostanete vždy okamžitú spätnú väzbu na darček, ktorý darujete. Preto vybrať darček pre dieťa je niekedy tá najťažšia úloha.

• Špeciálne potreby detí. Vieme o čo ide?

Je dobré, ak sú deti so špeciálnymi potrebami zaradené do bežných škôl alebo nie? Aké sú práva a povinnosti rodičov? Prečo by o tom mali vedieť aj rodičia detí bez týchto potrieb?

• MAXI zoznam aktivít s deťmi, ktoré nič nestoja

Kvalita času stráveného s deťmi nezávisí od toho, koľko peňazí na naň minieme, ale ako si ho dokážeme spoločne užiť. Ponúkame vám zoznam aktivít, ktoré „nestoja nič“ a viete sa pri nich dobre zabaviť a vychutnať si pekné momenty s vašimi deťmi.

• Ako vybrať správny krúžok pre dieťa?

Krúžky? Športové, jazykové či umelecké? Ktoré sú ideálne pre vaše dieťa?

• Kam na rodinnú dovolenku po Slovensku?

Chcete vyraziť na rodinnú dovolenku, ale neviete sa rozhodnúť kam? Pozrite si zoznam našich obľúbených miest na Slovensku.