Realizačný tím

Natália Krištofiaková

Riaditeľka

mob: 0948 160 086 
e-mail: natalia.kristofiakova@kruzkyvskole.eu 

Natália pre Krúžky v škole pracuje už tretí rok a jej práca sa stala jej koníčkom. Vyštudovala ľudské zdroje a personálny manažment na Trenčianskej univerzite a ekonómiu a trhovú politiku na Bolonskej Univerzite v Taliansku. Hoci vlastné deti zatiaľ nemá, Krúžky sa stali jej dieťaťom, o ktoré sa stará s láskou a nehou. 

Katarína Kokošková

Starostlivosť o lektorov, komunikácia so školami 

mob: 0948 099 049 

e-mail: katarina@kruzkyvskole.eu

Katarína je najmladším členom tímu Krúžky v škole. Študovala na Univerzite P.J. Šafárika v Košiciach odbor masmediálne štúdiá. Niekoľko rokov pracovala ako učiteľka na základnej umeleckej škole. Katarína má na starosti lektorov – na spoluprácu vyberá len tých najlepších z najlepších. Podrobuje ich prísnym prijímacím pohovorom a dbá o to, aby v Krúžkoch pracovali iba lektori, ktorí vedia deti pozitívne motivovať, nadchnúť a naučiť. Jednoducho sa snaží robiť všetko v mene nášho motta – „Všetko pre detský úsmev“ :o)

Lubo Tomko

Zakladateľ projektu na SlovenskuĽubomír založil občianske združenie Krúžky v škole v roku 2013 ako sesterskú spoločnosť úspešného projektu našich českých bratov. Študoval psychológiu na Katedre psychológie Univerzity Komenského.
Má štvorročného syna Edka, ktorý sa už teší, keď bude hlavným testerom našich krúžkov :o) Ľubomír dohliada na kvalitu práce celého tímu Krúžkov v škole, na výborné vzťahy s partnerskými školami a taktiež dbá o rozširovanie Krúžkov v škole v rámci Slovenska. Vytvára víziu a smerovanie celej spoločnosti. Najdôležitejším faktorom je preňho spokojnosť každého chlapca a dievčatka, ktoré naše krúžky navštevujú. Preto ho neváhajte kontaktovať s akoukoľvek pripomienkou, otázkou či nápadom

Copyright © Kroužky
Všetky práva vyhradené.