Škôlka

Montessori bilingválna škôlka

Unikátna poldenná škôločka pre deti od 3 – 6 rokov, kombinuje montessori vyučovanie v slovenskom a anglickom jazyku.

Extra veci navyše:

Príjemný interiér v dreve s množstvom prirodzeného svetla, stropné chladenie (tzv zdravá klíma) a uzavretý záhradný dvorček, kde deti trávia čas na čerstvom vzduchu a zároveň v bezpečí. V plne vybavenej kuchynke sú pre vás bezplatne k dispozícii pracovné stoly a wifi zadarmo, kde môžete pracovať. Parkovanie je na 4 hodiny zadarmo v OC Central (vzdialený 2 minúty pešo).

Koľko kurz stojí?

1 poldeň trvá 3,5 hodiny

Kurz 5 – cena 16 eur/poldeň – 5x poldeň (8:30 – 12:00)

Kurz 3 – cena 20 eur/poldeň – 3x poldeň (8:30 – 12:00, utorok, streda, štvrtok)

Kurz 1 – cena 25 eur/poldeň – 1x až 2x poldeň (8:30 – 12:00, možnosť výberu pondelok alebo piatok)

Desiatu si každé dieťa nosí samo, k dispozícií je čerstvé ovocie, voda Lucka a bio čaj.

Prečo my?

1. Žiadne časové limity. Môžete byť u nás s vašim dieťatkom tak dlho, ako je to potrebné.
  2. Žiadna masovka. U nás pracujeme v malom kolektíve detí.
  3. Žiadne jazykové bariéry. Naše sprievodkyne hovoria s deťmi slovensky aj anglicky.
  4. Žiadna pásová výroba. Príjemná atmosféra a priateľské vzťahy – príďte to zažiť.

Čo je dôležité vedieť?

Ukážková lekcia je pre každé dieťa zadarmo, od 10:00 do 11:00. Na ukážkovú lekciu je potrebné vyplniť prihlášku a napísať preferovaný deň.

Máte ďalšie otázky?

Napíšte nám na martina@m16.sk alebo zavolajte 0948 20 20 48. Ďalšie informácie nájdete aj na www.m16.sk
Teším sa na stretnutie s vami.

Škôločka vznikla v spolupráci s OZ Krúžky v škole.

Ako môžete pomôcť?

Škôločka funguje na komunitnom princípe a jej cieľom nie je dosiahnutie zisku.

Poplatok za škôločku je variabilný a závislý od angažovanosti rodičov do celkového chodu škôločky (pomoc so získaním grantov, sponzoringu…)