Na úvod

Dobrý deň milí rodičia,

Vitajte v novom školskom roku 2017/2018. Našim poslaním je poskytovať kvalitné, zábavné a zmysluplné trávenie voľného času pre deti priamo na materských a základných školách. Už štvrtý rok otvárame deťom dvere do toho nášho dospeláckeho sveta a ukazujeme im cestičky, ktorými sa dá životom kráčať a tú cestu si aj poriadne užiť. Veríme, že práve nadšenie, úžas a zabudnutie na celý svet je typickým príznakom toho, že vaše dieťa objavilo to, čo ho skutočne baví.

Tento rok nás nájdete na viac ako 50-tich školách a škôlkach po celej Bratislave. Ponuku jednotlivých krúžkov nájdete visieť na vašej škole, alebo priamo na našej stránke. Aj tento rok budeme ponúkať naše najoblúbenejšie krúžky: Vedecké pokusy s myškou Žofkou, Elektro hry s Edom Žiarovkou, Keramiku, Flautu a mnoho iných.

Registrácia do krúžkov začína koncom júla a prihlasovať sa do krúžkov môžete počas celého školského roku. Aktuálne robíme všetko pre to, aby začiatok školského roka prebehol hladko a podľa očakávaní. Náš organizačný tím a tím šikovných lektorov vám praje krásny a úspešný školský rok.

Vážim si vašu dôveru, ak máte akékoľvek otázky som vám kedykoľvek k dispozícii.

Dott.ssa, Ing. Natália Krištofiaková

Riaditeľka OZ Krúžky v škole