Na každom dieťati nám záleží

Milí rodičia, 

priamo v základnej alebo materskej škole vášho dieťaťa pripravíme záujmové krúžky, ktoré budú deti baviť. Deti sa budú učiť, hrať sa a prehlbovať svoj talent v známom bezpečnom prostredí medzi kamarátmi. Lektor/ka si deti vyzdvihne v triede, alebo v družine a po skončení krúžku ich opäť odovzdá pani učiteľke alebo vám rodičom. 

Krúžky organizujeme v Českej republike už 18 rokov, na Slovensku v Bratislavskom kraji za štyri roky nášho pôsobenia sme získali priazeň viac ako 2000 detí a aktuálne pôsobíme na 50tich školách a škôlkach.

Krúžky prebiehajú v malých skupinkách 8-15 detí. Pre naše deti organizujeme súťaže, vystúpenia, ukážkové hodiny pre rodičov. Po každej lekcii vám príde e-mail, kde sa dozviete, čo deti na krúžku robili a na čo sa môžu tešiť nabudúce. Deti dostávajú na lekciách motivačné odmeny a vysvedčenia na konci školského roka. Na každý krúžok máme spracovanú vlastnú metodiku od tímu odborných pedagógov, tak aby sme zaujali každého žiaka a podchytili jeho talent pre daný krúžok.

Pozrite si ponuku našich krúžkov, alebo prehľad škôl, kde nás môžete nájsť. 

Prihlásiť svoje dieťa môžete v záložke prihláška. 

Ak so školou vášho dieťaťa zatiaľ nespoluprucujeme, napíšte nám na info@kruzkyvskole.eu, pokúsime sa vašu školu osloviť a krúžky tam zorganizovať. 

Pre ďalšie informácie navštívte našu sekciu najčastejšie otázky, prípade nám napíšte cez kontaktný formulár. 

Za spokojnosť detí a kvalitu krúžkov ručí celý tím OZ Krúžky v škole 

 

Festival detí s krúžkami v škole 2018

20. mája 2018 sa spoločne stretneme na Festivale detí s Krúžkami v škole. Podujatie venované deťom, o deťoch a pre deti. Na festivale deti z krúžkov OZ Krúžky v škole ukážu čo všetko sa naučili.

Viac...

Škôlka

Unikátna poldenná škôločka pre deti od 3 – 6 rokov, kombinuje montessori vyučovanie v slovenskom a anglickom jazyku.

Viac...

Copyright © Kroužky
Všetky práva vyhradené.